Lietderīgi zināt

Kam labāk pasūtīt mēbeles?

Aizvien biežāk cilvēki izvēlas mēbeļu izgatavošanu pēc individuālā pasūtījuma. Šādi izgatavotās mēbeles garantē ikvienas klienta vēlmes izpildi, kā arī pielāgojas tās konkrētās telpas īpatnībām, kurā šīs mēbeles tiks izvietotas. Īpaša uzmanība tiek pievērsta it visam – sienām un starpsienām, padziļinājumiem, arkām.   

Tomēr, neskatoties uz visiem mēbeļu izgatavošanas pēc individuālā pasūtījuma „plusiem”, paliek viens neatrisināts jautājums ar kuru saskaras ikviens pasūtītājs: „Kam labāk pasūtīt mēbeles? Vai ir vērts vērsties pie privātuzņēmēja, uzticēties konkrētam speciālistam, kas nodarbojas ar mēbeļu izgatavošanu vai tomēr labāk dot priekšroku mēbeļu ražošanas uzņēmumam?”.
 
Protams, privātuzņēmējs, klientu piesaistei, liek uzsvaru uz izdevīgām cenām. Tieši šis parametrs ļoti bieži klientam liek uzticēties „pagrīdes meistariem”. Taču, nevajag paļauties uz šāda veida trikiem un aizmirst par to, ka neviens privātuzņēmējs nespēj strādāt pilnvērtīgi un vienādā līmenī ar profesionāļu kolektīvu.
 
Diemžēl, pat vislabākais un visprasmīgākais privātuzņēmējs ne vienmēr spēj apmierināt pasūtītāja vēlmes. Pirmkārt, ņemot vērā viņa nodarbinātību, aizņemtību (vienam strādāt ir ļoti grūti), bieži vien viņš nespēj tikt galā ar pasūtījumu noteiktajos termiņos. Ir zināmi gadījumi, kad termiņi „deg”, bet projekts joprojām atrodas tikai attīstības stadijā.
 
Kā rāda pieredze, viens vīrs karalaukā nav karotājs. Praktiski nav iespējams atrast godprātīgu, atbildīgu un prasmīgu meistaru, kuram pieder sava ražotne ar iekārtām, un kurš, bez visa tā vēl spēj sekot līdzi jaunām tehnoloģijām un mūsdienīgiem materiāliem. Parasti, privātuzņēmējs savā darbā izmanto dažus rokas darbarīkus. Uzņēmums vienmēr būs vienu soli viņam priekšā.  
 
To pašu var teikt arī par izgatavošanas tehniku. Neceriet, ka pasūtot mēbeles pie privātuzņēmēja, Jūs varēsiet ļaut vaļu savai fantāzijai. Parasti privātuzņēmējam ir sava tehnika, pie kuras viņš cenšas pieturēties. Aizmirstiet par kaut ko individuālu, oriģinālu un ekskluzīvu – modeļi, kurus piedāvā privātuzņēmējs – veidoti izmantojot klišejas un šablonus. Diezgan bieži zem termina „autora pieeja” tiek slēpti garlaicīgi un vienveidīgi darbi.
 
Nepieminēsim blēžus, kuri, slēpjoties zem pieredzējušo amatnieku maskas, krāpj pircējus un, saņemot avansu par darba izpildi, pazūd jau nākamajā dienā.
 
Cita lieta – uzņēmums. Mūsu dizaineru un konstruktoru darbs – izdomāt un izstrādāt jaunus mēbeļu variantus, pielietojot pazīstamo Eiropas zīmolu visplašāko furnitūras sortimentu. 
 
Sadarbojoties ar uzņēmumu, Jums tiek nodrošināta kvalificēta un nevainojama apkalpošana, pasūtījuma izpilde noteiktajos termiņos, jo mums ir organizēta sava ražotne, kurā nodarbināta vesela speciālistu komanda.  
 
Bez tam, pastāv vesela virkne dažādu nianšu, kuras nekādā ziņā nedrīkst palaist garām:
 
  • Garantēta apkalpošana,  
  • Pieejamība un kontaktu nodibināšana darba procesā,  
  • Atbildība par kvalitāti.
Nevajag paļauties uz privātuzņēmēja goda vārdu un solījumiem par to, ka mēbeles kalpos līdz pat divdesmit gadiem, kurš, tai pat brīdī, izvairās no sarunas par tēmu, kas skar garantijas remontu vai detaļu nomaiņu.
 
Kā rāda prakse, pat viskvalitatīvākās mēbeles ar laiku dilst un tām nepieciešama rekonstrukcija. Dažos gadījumos ērtāk un lētāk nomainīt vienu atsevišķu elementu, nekā visu mēbeli uzreiz. Uzņēmums bez problēmām sniegs šādu pakalpojumu. Bet kā ir ar privātuzņēmēju? Viņa koordināšu Jums vairs nav, bet tālruņa numurs, uz kuru zvanījāt trīs gadus atpakaļ, neatbild.
 
Uzņēmums "AV Mēbeles" vienmēr gatavs sadarbībai, mūs ir viegli atrast pēc adreses Cēsu iela 31/3. Tāpat, mēs priecāsimies Jūs sveikt mūsu interneta mājaslapā, kura nepārtraukti tiek papildināta ar svaigāko informāciju par jaunām iespējām un īpašiem piedāvājumiem.
 
 

Mūsu uzticamie partneri