Ražošana

Kā taisa mēbeles


Mēbeļu firmai "AV Mēbeles" ir sava ražošana, kas ļauj izgatavot jebkura izmēra nestandarta mēbeles pēc pasūtījuma, bez jebkādiem starpniekiem.


Mēs pastāvīgi izpētām mēbeļu tirgu, izmantojam pašas modernākās tehnoloģijas un materiālus. Oriģinālie konstrukcijas risinājumi atbrīvo visus mūsu klientus no dažāda veida problēmām, kas saistītas ar tieši viņa izvēlētās mēbeles iegādi, nevis standarta moduļus virtuvei, ko piedāvā kā mēbeles uz pasūtījuma.


      

 

Gadu gaitā, mēs ieguvām lielu pieredzi mēbeļu projektēšanā un izgatavošanā. Mums izdevās savākt prasmīgus speciālistus un izveidot dokumentu aprites sistēmu, novest līdz minimumam neizbēgamās kļūdas un brāķi.
Profesionālie konstruktori izstrādās mēbeļu variantu projektus, izmantojot plašo pazīstamo Eiropas zīmolu furnitūras klāstu. 

Lai samazinātu izgatavošanas termiņu mums ir sava furnitūras noliktava, kura sevī iekļauj vairāk kā 300 pozīcijas.

 


Darbinieku pieredze un kvalitāte, modernāko tehnoloģiju izmantošana mēbeļu ražošanā ļauj mēbeļu firmai "AV Mēbeles" izgatavot jebkura veida korpusa mēbeles un mēbeles, kurās izmantots masīvkoks un augstvērtīgas koksnes finierējums.


Mums ir dārga mūsu firmas reputācija, tādēļ individuālā pieeja katram klientam, visu ar mēbeļu ražošanu saistīto darbu kvalitatīvs izpildījums ir mūsu darbības neatņemama sastāvdaļa.

 

Mūsu uzticamie partneri