Jautājumi-atbildes

Kā pasūtīt mēbeles?

1. Viss sākas ar zvanu.
Jums jau ir ideja par mājas vai ofisa noformēšanu? Vai arī Jūs labprāt dzirdētu profesionāļa viedokli? Jebkurā gadījumā, zvaniet mums un uzdodat savus jautājumus. Norunājat tikšanos ar mūsu dizaineri-konsultantu.
Uzsākot darbu, var pietikt ar telpas plānu vai Jūsu mērījumiem.
Kā arī, mēs varam aprēķināt mēbeles vērtību pēc Jūsu skicēm, atsūtītām uz e-pastu vai pa faksu.

2. Gaidiet "AV Mēbeles" pārstāvjus.
Mūsu profesionālis atbrauks uz Jūsu māju vai biroju, veiks mērījumus, uzklausīs Jūsu vēlmes un piedāvās dažus topošās noformēšanas variantus. Kā arī novērtēs telpas tehnisko stāvokli mēbeļu uzstādīšanai. Nepieciešamības gadījumā, ieteiks izmaiņas projektā. Šis posms ir nepieciešams, jo pat 1 cm liela kļūda izmēros spēj sagādāt daudz nepatikšanu un palielināt izmaksas.

3. Laiks izvēlēties.
Šoreiz Jūsu kārta mūs apciemot. Ieklausieties mūsu padomos un pieņemiet lēmumu. Tālāk Jums atliek galīgi apstiprināt mēbeļu dizaina projektu, parakstīt līgumu un veikt priekšapmaksu 50% apmērā no pasūtījuma kopējās vērtības.

4. Tālāk mēs uzņemamies veikt visus mēbeļu ražošanas, piegādes un uzstādīšanas procesus.

5. Līdz noteiktajam mēbeļu piegādes un uzstādīšanas datumam Jums nepieciešams iemaksāt atlikušos 50% no kopējās vērtības.

6. Tālāk profesionālie uzstādītāji sāks savu darbu. Parasti, mēbeļu uzstādīšanai nepieciešamas 1-2 dienas (atkarībā no veicamā darba apjoma). Pieņemot mēbeles nepieciešams Jūsu paraksts nodošanas-pieņemšanas aktā.

Mūsu meistari ir pilnībā atbildīgi par montāžas kvalitāti. Pēc mēbeļu uzstādīšanas, nepieciešamības gadījumā, mēs veicam garantijas apkalpošanu. Lūk arī viss! Jūsu sapņu mēbeles ir gatavas!

Cik izmaksā virtuves tekošais metrs?

Jūs redzat cenu par tekošo metru un automātiski pareizināt uz Jūsu virtuves metriem. Bet kāpēc, rezultātā, pēc gala aprēķiniem var uzrādīties cita cena? Viltība? Nē. Viss ir elementāri: tekošais metrs — nosacītais lielums, ko aprēķina dalot standarta komplekta cenu, ko sastāda apakšējie un augšējie skapji un papildelementi ar šī komplekta garumu. Tekošā metra vērtība parasti tiek izmantota reklāmā, lai sniegtu kopēju priekšstatu par mēbeļu komplekta cenas līmeni. Taču, nevar aprēķināt komplekta galīgo cenu balstoties uz tekošā metra izcenojumu. Nevajag aizmirst, ka mēbeļu elementa konstrukcijas sarežģītības pakāpe tieši proporcionāla tā cenai. Papildus apdares materiāli (stikls, alumīnijs un tml.) – papildus izdevumi. Jo vienkāršāka konstrukcija, jo mazāk izmaksās Jūsu mēbeles.

Vai Jūsu virtuvēs tiek izmantotas galda virsmas no mākslīgā vai dabīgā akmens?

Mūsu uzņēmums piedāvā galda virsmas, kas izgatavotas no mākslīgā vai dabīgā akmens. Galda virsmas dziļums un garums atkarīgs no Jūsu vēlmēm..

Kādi materiāli tiek izmantoti virtuves izgatavošanā?

Pie mums Jūs varat atrast visdažādākos materiālus: masīvkoks, finierējums, MDF fasādes, plastikātu utt. Lai izvēlētos Jums tīkamo virtuves stilu un dizainu, mūsu mājas lapā atradīsiet sadaļu Katalogs, kur varēsiet aplūkot no dažādiem materiāliem izgatavotās virtuves.

5 Cik izmaksā telpu izmērīšanas pakalpojums?

Telpu mērījumi Rīgas robežās ir bezmaksas pakalpojums. Par šī pakalpojuma cenu ārpus Rīgas var vienoties mūsu salonā pa tālr. 25540116,25540114

Kādi ir mēbeļu izgatavošanas termiņi?

Izgatavošanas termiņi ir atkarīgi no pasūtīto mēbeļu sarežģītības pakāpes. Virtuves no lamināta 2-3 nedēļas, krāsotās - 2-4, koka 7-9 nedēļas.

Kā nepieļaut kļūdas, remontējot virtuvi?

Lai remonta laikā nebūtu nepieciešamības kaut ko pārtaisīt, nepieciešams veikt projektēšanu, noteikt, kur atradīsies santehnikas komunikācija, sadzīves tehnika utt. Šāds plāns palīdzēs racionāli izmantot virtuves telpu, kas ir īpaši svarīgi mazo izmēru virtuvēs.

Vai virtuves mēbeles tiek nokomplektētas ar sadzīves tehniku?

Mūsu uzņēmums piedāvā dažādu firmu sadzīves tehniku, ņemot vērā pasūtītāja vēlmes..

Vai jūsu uzņēmums piedāvā elektrības un santehnikas pieslēgšanas pakalpojumus pēc mēbeļu uzstādīšanas?

Mūsu uzņēmums veic sadzīves tehnikas, elektrības un santehnikas pieslēgšanu par atsevišķu samaksu. Šo pakalpojumu izcenojumu speciālist nosaka uz vietas. 

Mūsu uzticamie partneri