Krāsotas fasādes

Krāsotas fasādes

 

   Mūsu uzņēmums nodarbojas ar krāsotu MDF fasāžu ražošanu. Krāsotas fasādes atšķiras ar savu oriģinalitāti un iespējamo krāsu dažādību.
Unikālas mēbeles no krāsota MDF ļauj ieviest jaunas dizaina idejas mājas vai biroja iekārtojumā. Savukārt plaša krāsu izvēle dod iespēju izšķirties par labu tieši kārotajai krāsai.
 
  Krāsotas MDF fasādes ir lielisks risinājums dizainam no klasiskā līdz high-tech stilam.Mūsu uzņēmums piedāvā mēbeļu fasādes ar plašo formu un krāsu izvēli, kas ļaus jums īstenot pašus drosmīgākos projektus, kas saistīti ar virtuves, vannas istabu un bērnu istabu mēbelēm, skapjiem-kupejām, iekštelpu apdari u.tml.
 
   Var būt vairāki MDF krāsošanas veidi – matēts, pusmatēts, glancēts, pulēts, perlamutrs un metālika. Izgatavojam arī liektās (rādiusa) MDF fasādes ar dažādiem frēzējumiem. Lai arī kādu krāsu vai formu jūs izvēlētos, mūsu uzņēmuma krāsotās MDF fasādes vienmēr ir augstas kvalitātes, drošas lietošanā, ilglaicīgas un, protams, skaistas un patīkamas.
 
   Ražošanas procesā mēs izmantojam tikai labākās krāsas un lakas, kas ļauj mums piedāvāt krāsotu MDF ar augstāko kvalitāti. Izmantojamo krāsošanas efektu izvēle pieaug līdz ar jaunu materiālu un dizaina tendenču parādīšanos.
 
   Firmām partneriem ir paredzētas abpusēji izdevīgas sadarbības programmas. Lai precizētu izgatavošanas termiņus un cenas, kas ir saistītas ar krāsota MDF izgatavošanu, kontaktējaties ar mūsu menedžeri –
25540114   vadim@avmebeles.lv
 
 

Mūsu uzticamie partneri