A.V.Plus – mēbeles virtuvēm, viesistabām, guļamistabām, kabinetiem, bērnistabu mēbeles, ofisa mēbeles, priekštelpas, skapji, galdi

Par mums

Par uzņēmumu 
   SIA”AV Mēbeles” ir iniciatīvu cilvēku grupa – speciālisti mēbeļu dizaina un interjera, tehnoloģijas un priekšmetu ražošanas pēc individuālā pasūtījuma jomā.
   Veiksmīgi strādājot tirgū vairāk nekā 10 gadus, mūsu firma parādīja sevi kā pamatīgu, uzticamu darījumu partneri.
   Mēs ne tikai ražojam mēbeles. Mēs veidojam skaistuma un funkcionalitātes harmoniju, mēs vērīgi sekojam visām pasaules mēroga dizaina tendencēm un esam gatavi piedāvāt jebkurus, atkarībā no Jūsu gaumes, interjera stilistiskos risinājumus: sākot ar ultramūsdienīgo, beidzot ar izsmalcināti klasisko. Mūsu mēbeļu firmas darbības pamatvirziens – iebūvējamo mēbeļu izgatavošana pēc individuālajiem projektiem. 

 Klientu ērtībai strādā saloni - Cēsu ielā 31/3 un Nīcgales ielā 18a 
 

Mēbeļu ražošana pēc pasūtījuma
   Mēs esam gatavi īstenot Jūsu projektu kā ekonomiskajā variantā, tā arī reprezentablās klases kanonos: izmantojot vērtīgo koku sugu masīvus un oriģinālos dekora elementus. Izgatavojamo mēbeļu sortiments ir visai plašs un daudzveidīgs: mēbeles virtuvēm, viesistabām, guļamistabām, kabinetiem, bērnistabu mēbeles, ofisa mēbeles, priekštelpas, skapji, galdi un jebkuras cita veida korpusa mēbeles. Esam gatavi piedāvāt Jums dažādus mēbeļu dizaina risinājumus; izstrādāsim mēbeļu dizainu, izejot no telpas izmēriem un īpatnībām, ņemot vērā visas Jūsu vēlmes, vai arī izgatavosim mēbeles pēc pasūtījuma, vadoties pēc Jūsu fotogrāfijām, uzmetumiem un skicēm. 

   Mūsu firma īsā laika posmā izgatavo augstas kvalitātes korpusa mēbeles, izmantojot ražošanā labākos materiālus, saskaņā ar mūsdienu tehnoloģijām. Pasūtot pie mums mēbeles savai mājai, piemēram, skapi ar atbīdāmajām durvīm (skapi-kupeju), mēbeles bērniem, mēbeles virtuvēm, priekštelpām, viesistabām, guļamistabām, kā arī iebūvētās mēbeles, piemēram, iebūvētos skapjus, Jūs iegūstat iespēju izvairīties no interjera vienveidības un modelēt korpusa mēbeles, saskaņā ar savu gaumi un vēlmēm. Jūsu ieceres kļūs par realitāti arī ierobežotā telpas platībā. Mūsu speciālisti palīdzēs virtuves dizainā, nestandarta korpusa mēbeļu vai ērto modulāro mēbeļu projektā. Pēc pasūtījuma izgatavojamo mēbeļu stila daudzveidība, krāsu kombinācijas, tehnisko risinājumu izvēle, cenas un kvalitātes optimāls apvienojums – ar šo visu esam gatavi Jums palīdzēt.
 

   Mēs ceram, ka mēbeļu pasūtīšana (kā mājas, tā arī ofisa mēbeļu) kļūs Jums par patīkamu procesu, jo mēbeļu firma “AV Mēbeles” nodarbojas ar korpusa mēbeļu projektēšanu, izstrādāšanu un uzstādīšanu tieši Jums.
 

 


 

© 2015, SIA "AV Mēbeles".
Visas tiesības aizsargātas.
Studija web-design.lv web-lapu izstrāde, hostinga pakālpojumi